فرهنگ و هنر

برای رونق هتلداری باید گردشگری درون استانی فرهنگسازی شود

کوآرت / فارس رئیس انجمن هتلداران استان فارس و یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن هتلداران ایران گفت: برای رونق صنعت گردشگری در همه بخشها ، به ویژه مدیریت هتل ها ، به ویژه در شهرها ، معرفی مکانهای تفریحی و گردشگری ضروری است. و تسهیل سفر در استان ها را فراهم می کند. ”

سید حسن سیادتان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ، اظهار داشت: خسارت به بخش هتلداری در بخش گردشگری کشور چند ماه قبل از ورود کرونا از جمله حوادثی مانند سیل سال 2009 و اختلال در سفر آمریکا به ایران به دلیل صدور روادید و مقررات لغو پاسپورت: رئیس دولت و همچنین ناآرامی های ناشی از گرانی بنزین و تعطیلی های پی در پی پس از شهادت سردار سلیمانی و سقوط هواپیمای اوکراینی ، سایه سنگینی بر صاحبان هتل ها گذاشت ، پس از آن ویروس کرونا هتل ها را ویران کرد. به

رئیس انجمن هتل های استان فارس و یکی از اعضای هیات مدیره انجمن هتلداران ایران با بیان اینکه در استان فارس حدود 105 هتل وجود دارد که از این تعداد حدود 60 واحد جشن است ، افزود: همه هتل ها کاملاً غیرفعال هستند. تا 4 ماه پس از ورود کرونا و از آن زمان نیمه فعال بوده است ، حدود 25 درصد آن هنوز کاملاً بسته است.

سیدادان افزود: اگرچه هتل ها به دلیل تخصص کارکنان دچار اختلال شدند ، اما کارکنان از کاهش کارکنان جلوگیری کردند و حقوق کارکنان این اداره مطابق مصوبات وزارت تعاون ، کار ، امور اجتماعی پرداخت شد. و رفاه اجتماعی. »

وی ادامه داد: در دوران کرونا ، وضعیت هتل ها در مرکز استان فارس ، با وجود کرونا ، هنوز از شهرها بهتر است. این رویداد نیاز به رونق و فرهنگ سرگرمی و گردشگری در داخل استان ، با تمرکز بر شهرها را نشان می دهد. . ”

یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن هتلداران ایران خسارت وارده به هتلداران را بیش از 60 میلیارد تومان برآورد کرد و افزود: هتل ها از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی استاندارد هستند و رعایت این امر هزینه راه اندازی هتل ها را 20 درصد افزایش داده است. به

سیادتان افزود: اگرچه 80 درصد از شهروندان ما واکسینه شده اند ، اما جاده های گردشگری آسفالت نشده اند ، از یک استان به استان دیگر سفر کنید و ترافیک به مدت 10 شب پس از آن همچنان با مشکل روبرو است که این امر نیز رونق گردشگری را با مشکل مواجه کرده است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا