فرهنگ و هنر

فعالیت‌های ستاد هماهنگی کانون‌های فهما در هفته وحدت

وی با اشاره به برنامه های ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری در مساجد کشور همزمان با هفته وحدت گفت: سومین همایش “مبلغان وحدت” و همچنین اختتامیه چهاردهم برگزار شد. دوره دو سخنرانی قرآنی مسابقات مهمترین برنامه ستاد تفاهم این روزها است.

به گزارش کوآرت ، حجت الاسلام و المسلمین “حبیبه رضا ارزانی” ، رئیس نهاد هماهنگی مراکز فهم ، در مصاحبه ای با ریاست ارتباطات رسانه ای (فهم) از برنامه ها و فعالیت های آتی دستگاه هماهنگ کننده خبر داد. به وی گفت: سومین همایش “مبلغان وحدت” صبح پنجشنبه با حضور جمعی از شیعیان و شیوخ در شهر زاهدان برگزار می شود. علمای اهل سنت

رئیس کمیته هماهنگی مراکز فهمه ادامه داد: در این همایش که با حضور منتخبین و فعالان مساجد و جوانان شیعه و سنی دکتر محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود. کلیمه: در هفته وحدت از فعالان در محل وحدت ، یعنی مسجد تجلیل می شود.

وی گفت: “بسیاری از مراکز فرهنگی و هنری در استان های سیستان ، بلوچستان ، گلستان ، کردستان و کرمانشاه که توسط برادران و خواهران اهل سنت اداره می شوند ، در هفته وحدت فعالیت های مختلفی از جمله برگزاری جلسات مختلف در کنار برنامه ها داشتند.” به مناسبت میلاد پیامبر بزرگوار (صلی الله علیه و آله). خدا رحمتش کند).

حجت الاسلام ارزانی افزود: تجلیل از خانواده های شهدای اهل سنت در استان های خراسان جنوبی و اردبیل در چارچوب طرح ملی بزرگداشت روز سه شنبه ، برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته وحدت و انجام نظرسنجی های مختلف در فضای مجازی از جمله دیگر اقدامات انجام شده به یاد هفته وحدت است. ” مراکز فرهنگی و هنری در مساجد ایالت به ثمر نشست.

رئیس کمیته هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد دولتی در جنبه دیگری از بحث های خود گفت: همچنین پنج شنبه ، بعد از نماز مغرب و عشاء و میزبانی آنها ، مقر استان خراسان رضوی و بهترین آنها است. آنها از مردم قدردانی می شود.

حجت الاسلام ارزانی گفت: بیش از 12 هزار نفر در رشته های مختلف این مسابقات قرآنی شرکت کردند و در نهایت 100 نفر به مرحله نیمه نهایی و نهایی رسیدند و سه روز از سه شنبه تا پنجشنبه در مسابقات شرکت کردند و نفرات برتر مشخص شد. این روزها. “ویژه.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا