فرهنگ و هنر

مینا جعفرزاده: مهرآوران از بی حاشیه ها بود

مینا جعفرزاده که بیش از دو دهه پیش با عزت الله مهرآوران در سریال “هتل پیاده رو” همبازی بود ، با ابراز ناراحتی از درگذشت این هنرمند ، وی را یکی از هنرمندان بدون مرز توصیف کرد که همواره با وی گرم بوده است. زندگی

“هتل عابر پیاده” نام سریالی است که هر شب برای بزرگداشت زنده “بهمن زرین پور” پخش می شود ، نوروز 1378 از شبکه یک پخش می شود. بازیگرانی مانند اکبر عبدی ، مینا جعفرزاده (همسر بهمن زرین پور) ، محمود بنیات ، علی رضا خمسا و البته عزت الله مهرآفران در این سریال ایفای نقش کردند و فاصله تولید و پخش برای هر قسمت بسیار کوتاه بود.

مینا جعفرزاده ، اکنون پس از دو دهه و در شرایطی که همسرش – بهمن زرین پور – و عزت الله مهرآوران دیگر در قید حیات نیستند ، در مصاحبه با خبرگزاری دانشجویان ایران ، حضور مرحوم مهرآوران را در سریال “پیاده رو” به یاد می آورد. هتل “، در همان زمان. زمان می گوید: راستش من حضوری در ذهن ندارم تا خاطرات را به تفصیل شرح دهم. زیرا ما در مورد سریالی صحبت می کنیم که بیش از بیست سال پیش پخش شد. متأسفانه ، من چیزی در مورد نقش ها و سکانس هایی که با هم انجام دادیم ، به خاطر نمی آورم ، ما فقط در مورد پروژه و نحوه پرسش از یکدیگر با یکدیگر صحبت کردیم ، زیرا در آن زمان تمام افکار و ذهن ما کارهایی بود که باید پخش می شد.

این بازیگر پیشکسوت از مرحوم مهرآوران عذرخواهی کرد و گفت: “او واقعاً فردی بدون محدودیت بود. ما هرگز نام او را نشنیده ایم. او همیشه بر زندگی خود متمرکز بود و این بی حد و حصر برای ما انسانها بهترین چیز است. “

جعفرزاده همچنین تأکید کرد: “همکاری با او قطعاً خوب بود زیرا او یکی از هنرمندان خوب کشور ما بود.” من در این سالها چیز بدی از او ندیده و نشنیده ام. مرحوم مهرآوران واقعاً فردی عاقل و ظریف بود.

بازیگر سریال های “خلت خانم” ، “زیر آسمان شهر” ، “توان سرپر” ، “نابردا رنگ” ، “چوگ پرواز” و “دوپینگ” از فعالیت های فعلی خود در این زمینه به خبرگزاری دانشجویان ایران (کوآرت) گفت. سینما و تلویزیون: من با یک سریال درام خانگی قرارداد دارم ، اما نقش من هنوز آغاز نشده و نام آن مشخص نشده است. من از سال گذشته زیاد برای Corona کار نکرده ام. من قرارداد داشتم ، اما در اوج بیماری کرونا ، قراردادم را با عذرخواهی به پایان رساندم زیرا دیابت داشتم و خیلی ترسیدم که در محل کار باشم.

و جعفرزاده در پایان گفت: در دوران کرونا ، من سه کار سینما و تلویزیون انجام دادم. فیلمی که در اصفهان رفتیم و دو سریال ، خدا را شکر ، خوب پیش رفت ، اما من از زمانی که کرونا به اوج خود رسیده است ، کار نکرده ام. من سریال “دوپینگ” را داشتم که سال گذشته پخش شد و یک سریال دیگر که در مارس 2010 پخش شد. نمی دانم فیلمی که بازی کردم کی اکران می شود.

زنجیره هتل اسکله

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا