فرهنگ و هنر

نباید اجازه داد ذره‌ای غبار روی بنیاد شهید بنشیند

کوآرت / خراسان رضوی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر اینکه نباید اجازه داد ذرات گرد و غبار بر روی این موسسه نصب شود ، تصریح کرد: به عنوان مثال تنها 3 درصد از سهام بانک D متعلق به بنیاد شهید است اما در صورت اختلاس. در این بانک چون به آن بنیاد شهید می گویند خوب نیست.

سیدامیر حسین قاضی زاده هاشمی ، صبح امروز 25 شهریورماه در سفر منطقه ای خود به مشهد در دفتر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی اظهار داشت: اولین فعالیت خدماتی و اجرایی خود را از بنیاد آغاز کردم و زود به خدمت جانبازان رسیدم. در خدمتم عصبی بودم

وی با اشاره به جایگاه والای شهادت در فرهنگ مردم کشور گفت: با توجه به توضیحات فوق العاده حضرت امام خمینی (ره) و رهبری در مورد شهادت و شهادت ، اهمیت این فرهنگ بسیار روشن است. مفهوم اساسی زندگی انسان در جهان زمین مفهوم کمال است و تحقق این مفهوم در مسئله شهادت و شهادت فی سبیل الله امکان پذیر است. بنابراین ، اگر بخواهیم بگوییم فلسفه خلقت انسان این است که انسان به کمال می رسد ، آنگاه مصداق بارز رسیدن به کمال شهادت است.

قاضی زاده افزود: یک خانواده خوب باید الگوی جامعه باشد. این نهاد خط مقدم سیستم است و به حمایت ، مساعدت و حمایت دولت ، پارلمان و سایر سازمانهای موجود در سیستم نیاز دارد. بنابراین ، دیدگاه ما در مورد حوزه مسئولیت شرکت باید جدی باشد و نیاز به بازخوانی نامه دارد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اینکه نباید اجازه نصب ذرات گرد و غبار بر روی این موسسه را داد ، گفت: به عنوان مثال تنها 3 درصد از سهام بانک D متعلق به بنیاد شهید است ، اما در صورت وجود اختلاس در این بانک زیرا به نام بنیاد شهید هیچ شهرتی ندارد. با وقوع انقلاب اسلامی ، تعدادی از نهادهای انقلابی تأسیس شد ، اما به جای انقلابی شدن سایر نهادها ، این نهادها در سیستم دیوان سالاری کشور منحل شدند و نیروهای نهادی انقلابی خود را کارمند می دانستند و به جای انتقال فرهنگ انقلابی موسسات تصویری دادند

قاضی زاده هاشمی گفت: امیدواریم بتوانیم الصمانی را به بنیاد بدهیم و با یک برنامه ده ساله و حل برخی مسائل با دولت و مجلس شروع به کار کنیم و در گام دوم انقلاب بنیاد شهید و امور سربازان. این سازمان پیشرو است. “با ذکر این مطلب ، ما با استخدام افرادی که پایه و اساس خود را شکسته اند ، در جهت دستیابی به اهداف گام برمی داریم.

وی در توضیح ماده 38 قانون جامع برای جانبازان افزود: “ماده 38 وظایف دیگری را به ما محول کرده است که یکی از آنها تامین منابع مالی است. آنها را نجات می دهیم و تا پایان سال به حد مشخصی می رسیم. در به طور خلاصه ، نیاز به همکاری سایر سازمان ها نیز دارد. “

و در مورد سه کمیته تخصصی فعال در بنیاد شهید و امور ایثارگران ، قاضی زاده هاشمی گفت: این کمیته ها بر اساس قانون تشکیل شده و به طور منظم تشکیل می شوند و در حال حاضر تیمی در سردشت مستقر است تا درصد قربانیان در تصادف.” به

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: سعی می کنیم به صورت مستقل خارج از وابستگی موسسه و بر اساس اسناد علمی و واقعی اظهارنظر کنیم تا حقوق مردم و بیت المال ضایع نشود.

وی تاکید کرد: “ما در تلاش هستیم تا شورای عالی پیشرفت فرهنگ ایثار و شهادت را احیا کرده و دبیرخانه آن را فعال کنیم و با بازخوانی مأموریت ها ، امیدواریم گامی پویاتر در خارج از کل ملی و بین المللی برداشته شود. محدوده.” وضعیت در این منطقه است. ”

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا