فرهنگ و هنر

پایان همکاری «نولان» و برادران وارنر پس از دو دهه

پس از نزدیک به دو دهه همکاری با برادران وارنر. کریستوفر نولان فیلم جدید خود را با یونیورسال به سینماها می آورد.

این کارگردان آمریکایی که مهمترین اثر خود را در 19 سال گذشته با همکاری برادران وارنر ارائه کرد. او فیلم جدید خود را با بودجه 100 میلیون دلاری از یونیورسال می سازد.

پروژه جدید حول محور رابرت اوپنهایمر و ایجاد اولین بمب اتمی جهان و همچنین درخواست وی برای کنترل بین المللی سلاح های هسته ای و مخالفت بعدی وی با ساخت بمب هیدروژنی می چرخد. فیلمبرداری در سه ماهه اول سال 2022 آغاز می شود و در اواخر سال 2023 یا 2024 اکران می شود.

یکی از دلایل اصلی جدایی نولان از برادران وارنر ممکن است باشد. پیوستن به یک شرکت رقیب نارضایتی وی از تصمیم برادران وارنر است. برای پخش همه 2021 فیلم همزمان در سینماها و سیستم تئاتر آنلاین HBO Max در پی همه گیری کروناویروس. به

نولان قبلا مخالفت خود را با این تصمیم اعلام کرده بود: “برخی از بزرگترین فیلمسازان و ستارگان سینما شبها به این فکر افتاده اند که در بهترین استودیوی فیلمسازی کار می کنند ، اما صبح روز بعد متوجه می شوند که این کارمند در معرض اینترنت قرار گرفته است. بدترین سیستم مشاهده

کریستوفر نولان در چند سال گذشته در سه گانه شوالیه سیاه ، تلقین ، دانکرک و تنت نقش داشته است. در سال 2020 ، درباره نحوه اکران فیلم 200 میلیون دلاری “تنت” اختلاف نظر وجود داشت و نولان امیدوار بود که فیلم او سینمای تحت تأثیر کرونا را زنده کند ، اما برادران وارنر مطمئن نبودند زیرا اکثر سینماهای آمریکا بسته شده بودند و ایده واکسنی که برای همه در دسترس بود مانند یک رویا بود. برادران وارنر حمایت کرد. سرانجام نولان تصمیم گرفت Tint را منتشر کند ، اما فیلم در گیشه شکست خورد و فقط 50 میلیون دلار فروخت.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا